Златни медали и отличия от „Златна купа Локомотив“

Златни медали и отличия от „Златна купа Локомотив“

От 18 до 20 октомври в Зала „София“ се проведе МТ „Златна купа Локомотив“ и „Приз Илиана Раева“.Един турнир с прекрасна организация, на който е удоволствие за нас да присъстваме.

Ето и класирането:

СКХГ „ТЕА СПОРТ“ – КЛАСИРАНЕ

„Б-лайт“ индивидуално
2-ро място-Никол Кюрчийска -без уред, 2010 2-ро място – Никол Раденкова-без уред,
2009 2008 1-во място – Кристина Чельо -обръч ; 1-во място – Златина Георгиева – топка
2006 ;1-во място – Виктория Раденкова – топка ;3-то място – Симона Стоилова-топка
Треньори: Танита Ненкова и Цветелина Атанасова
1-во място Ансамбъл 2012 г. (Александра Цветанова, Ивет Иванова, Цветелина Стоянова, Елица Керкелова, Рая Недялкова)
1-во място – Ивет Иванова – без уред, 2012 Б
1-во място Александра Цветанова – 2012 А
Треньор:Теодора Граматикова, Танита Ннекова

ДМВ до 10 Б
Християна Лесева – 2010
5 – то място многобой
4-то място без уред
6-то място въже

Гергана Кръстева – 2009
8-мо място многобой
5-то място без уред

ДМВ Б

Наталия Михайлова – 2008
4-то място – многобой
4-то място – без уред
5-то място – въже

Никол Любенова – 2008
6-то място – многобой
6-то място – без уред
5-то място – въже

Джулия Кърпичи – 2007
2-ро място – многобой
3-томясто – без уред
2-ро място – въже

Габриела Кръстанова – 2007 А
🥈2-ро място многобой
🥉3-то място топка
🥇1-во място лента

Лилия Кузманова остана извън класирането поради регламент на турнира за брой класирани от клуб. Но Лили се представи много добре за своята подготовка до момента.

5-то място – Ансамбъл Жени А
Анита, Анджела, Савина, Мики, Мария

Треньори:Теодора Граматикова, Цветелина Атанасова, Полина Пенева, Танита Ненкова

За Ансамбъл Жени това беше последното състезание преди Държавното първенство, което предстой следващата седмица на 25.10 (петък). Всяко начало е трудно, а тези момичета са първите в историята на клуба, които имат смелостта да участват в ДП ансамбли категория А. Заповядайте да ги подкрепите идната седмица, заслужават го!

Екипът на Спортен клуб „ТЕА Денс“ Благодари на Организаторите на турнира.
Страхотна организация на едно приятно и интересно състезание.

СКХГ „ТЕА СПОРТ 2018“ – КЛАСИРАНЕ

Б-лайт 2-ро място Людмила Лазарова – без уред, 2012; 1-во място Йоана Ташев-без уред,
2013 1-во място Ансамбъл 2013 – А категория ;1-во място Ансамбъл 2013 – Б категория; 2-ро място Ансамбъл 2011
Ден 2 – Златна купа „Локомотив“

ДМВ до 10 Б

Симона Димова – 2010
8-мо място – многобой

Александра Иванова-2009
3-то място многобой
3-то място без уред
2-ро място въже

ДМВ Б

Рая Истаткова – 2007
8-мо място многобой
6-то място въже

Борислава Стоилова взе участие, но за жалост остана извън класирането.

ДСВ Б
Изабел Игнатова – 2005
4 – то място топка
7-мо място многобой
6-то място лента

Треньор: Латина Цветанова
Консултант композиции:Теодора Граматикова