TeaDance.EU

ДП А – ИНДИВИДУАЛНО 2020

От 7 до 11 септември 2020 г.  се проведе ДП индивидуално “А” категория за всички възрасти.Като формата на състезанието беше нов. Първи етап – квалификация, играят се два уреда, изтеглени по жребий. Втори етап вторите два уреда играят първите 30 класирали се в многобоя след първи етап. Класиране многобой и финали от оценките след Етап 2.
Едно много добро състезание направиха нашите гимнастички, като в първите 30 от над 100 участващи деца във всяка възраст успяха да влезнат :
В ДМВ до 10 – Християна Лесева, в ДМВ – Гергана Иванова и Никол Благойчева и ДСВ – Дара Кръстева.
Извън първите 30 , останаха – Никол Любенова, Виктория Колева, Джулия Кърпичи и Габриела Кръстанова.

3-то място топка

Честито на целия екип на СКХГ “ТЕА ДЕНС”. Показаха видим напредък в развитието си в категория Е и А в изминалите Държавни първенства.
Успех и на последните предстоящи две състезания от държавния календар – ДП Б -индивидуално и ДП Масов спорт.