Държавно първенство „Б“ – индивидуално

Завърши Държавно първенство ,Категория “Б”,индивидуално.Проведено от 21 до 24 ноември 2019. Едно много оспорвано състезание,с много деца и клубове участници.

Във възрастова група ДМВ до 10 ,малките ни гимнастички дебютираха с участието си на ДП индивидуално.От 143 деца в тази категория малките ни грации се класираха в първите 30 деца. С най-добро представяне беше нашата артистична душа Християна Лесева.Тя зае 5-то място в многобоя и 4-то на въже. Другите момичета се класираха 27 -мо място за Симона Димова и 29-то място за Александра Иванова. В отборната надпревара,участвахме с два отбора от 42 участващи,ето класирането: I- ви отбор ТЕА Денс – 8-мо място (състав на отбора Християна Лесева и Александра Иванова) II -ри отбор ТЕА Денс – 18-то място за Симона Димова,Никол Раденкова и Гергана Кръстева. Никол и Гери играха по един уред на това първенство и за това участваха само в отборното класиране,това беше само началото на тяхното участие в ДП,предстой им още много занапред. Лични треньори на момичета от тази възраст са Цветелина Атанасова и Латина Цветанова.

Във възраст ДМВ участваха 111 състезателки и 56 отбора,а ето и класиране на нашите момичета:

6-то -място отборно – I -ви отбор ТЕА Денс – Наталия Михайлова и Никол Любенова 36-то място отборно -II -ри отбор ТЕА Денс Лилия Кузманова и Джулия Кърпичи Индивидулно класиране-в многобоя се класират три гимнастички от клуб,които имат най-висок резултат: Наталия Михайлова 9-то място многобой 6-то място въже Никол Любенова -21 място многобой Лилия Кузманова -64 място многобой Лични треньори :Танита Ненкова, Полина Пенева и Цветелина Атанасова.

Възраст ДСВ,участваха 90 гимнастички и 35 клуба. Класиране: 20-то място отборно за Симона и Вики 33-то място -Виктория Раденкова, многобой 40-то място -Симона Стоилова,многобой 63-то място -Изабел Игнатова,многобой.

Възраст Жени Анита Цветанова -12-то място в многобоя от 40 състезателки.

Благодарим на всички състезатели за положения труд през сезона.Благодарим на родителите за подкрепата. Браво и на целия екип от треньори на СКХГ “ТЕА Денс”. Изводите са направени,работата предстой.Победители стават тези,които имат търпение и работят много.