Медали от „Butterfly cup “ и много знания от Мастер клас с Линой Ашрам

Медали от „Butterfly cup “ и много знания от Мастер клас с Линой Ашрам

От 29 ноември до 1 декември в Сърбия – гр. Нови Сад се проведе „Butterfly cup“. Това беше и първото участие в международен турнир по художествена гимнастика за СКХГ“ТЕА Денс“, извън България. Освен това, децата и треньорите от клуба се включиха в Мастер клас на Линой Ашрам, която в момента е в топ 3 в Световната художествена гимнастика.

С 13 златни, 7 сребърни, 8 бронзови и 10 места в почетната осмица, усмивки и нови знания се завърнаха нашите гимнастички.

А ето и класирането от двата състезателни дни на СКХГ „ТЕА ДЕНС“:

Категория Б

I-во място – Ансамбъл 2012(Алекс,Елица,Ивет,Рая и Цвети)
I-во място – Ивет Иванова 2012 – без уред
3-то място – Диана Бонева 2011 – без утед
5-то място – Красимира Димитрова 2011-без уред
1-во място – Гергана Кръстева, 2009,без уред
1-во място – Джулия Кърпичи, 2007,въже
1-во място – Наталия Михайлова, 2008, въже
3-то място-Кристина Чельо, 2008,обръч
1-во място – Златина Георгиева, 2009,топка

1-во място – Анита Цветанова, 2003, топка

Категория Б-лайт

1-во място – Цветелина Стоянова, 2012,без уред
2-ро място – Рая Недялкова, 2012,без уред
1-во място – Никол Кюрчийска, 2010,без уред
3-то място-Белослава Александрова, в 2009,без уред
2-ро място-Ивон Вълчева, 2007,без уред

Категория А

3-то място – Александра Цветанова, 2012,без уред
Християна Лесева-2010 2-ро място многобой,
3-то място без уред, 2-ро място въже Никол Благойчева – 2009 3-то място многобой 1-во място бухалки 1-во място въже
Виктория Колева – 2009 8-мо място многобой 1-во място лента 3-то място топка
Никол Любенова-2008 5-то място многобой 2-ро място въже 5-то място топка
Антония Николова – 2008 8-мо място многобой 6-то място топка 5-то място въже
Габриела Кръстанова-2007 4-то място многобой 1-во място лента 2-ро място въже
Дара Кръстева – 2006 6-то място многобой 4-то място въже 2-ро място топка 3-то място лента

Това беше последното състезание за екипът на СКХГ“ТЕА Денс“ Честито и на треньорите на всички тези деца, благодарение на които са и добрите резултати:

Теодора Граматикова, Цветелина Атанасова, Танита Ненкова, Полина Пенева и балетен педагог Петър Петков.

Ето и класирането на СКХГ „ТЕА СПОРТ 2018“

1-во място – Симона Димова, 2010,въже
1-во място-Александра Иванова, 2009, въже
1-во място Рая Истаткова, 2007,без уред
3-то място-Людмила Лазарова, 2012,без уред

Честито и на техния личен треньор Латина Цветанова, главния консултант Теодора Граматикова и балетен педагог Мая Кирилова. Без тях тези успехи нямаше да са същите.